banner
banner
 
banner
 
banner
 
 

Jste tu poprvé?

VÍTÁME TĚ, NÁVŠTĚVNÍKU!

Před tebou se rozkládají stránky světa Pokémonů, které ti dobře poslouží jako jeho průvodce. Svět Pokémonů je velmi bohatý a záleží jen na tobě jakým způsobem se do něj zapojíš. Nabídne se ti možnost stát se jedním z trenérů, kteří se toulají fascinujícím světem plným zázraků a nových obzorů. Tento svět se neustále vyvíjí a ty se tak můžeš setkat se stále novými a novými Pokémony. Prozkoumej všechna jeho zákoutí a možnosti, sbírej Pokémony a vytvoř svoji vlastní sbírku - svůj vlastní herní svět.

 

Tyto stránky ti umožní dozvědět se mnoho zajímavých věcí ze světa hraček Pokémonů a unikátní sběratelské hry. Rozšíří se ti tak obzory jakou cestou se dál vydat. Získávej jejich prostřednictvím nové znalosti různých her a staň se hrdým trenérem svého vlastního světa hraček Pokémonu. Postav si nepřekonatelný karetní balíček a zapoj se do organizovaného karetního hraní. Vyber si některou z mnoha akčních hraček a vyzvi své kamarády na duel. Najdeš zde mnoho materiálů, které ti dobře poslouží, ať se již vydáš kteroukoli cestou.

 

Stránky budou tvým služebníkem a rádcem v tomto spletitém světě. Svět Pokémonů je přátelským světem, ve kterém jde především o zábavu. Užij si tedy mnohé hodiny zábavy se svými kamarády a společně poznávejte další.

 

Teď tedy stojíš na rozcestí a tvůj průvodce se ptá, kudy dál? Vydejte se společně do světa her a zábavy. Kudy? To záleží jen na tobě...

 
Nahoru