banner
banner
 
banner
 
banner
 
 

KARTY

Jak ses již určitě dozvěděl, můžeš vyzkoušet sám své dovednosti, či si pořídit balíček již sestavený. To, co ale každý pořádný trenér musí bezpodmínečně znát, jsou jednotlivé druhy karet, které v této hře najdeš. Podívejme se tedy spolu na základní rozdělení, tak aby jsi poznal, které karty do balíčku dát a proč. Sám brzy poznáš, že tento karetní svět dokáže nabídnout jak jednoduché karty, tak karty se složitým výkladem. Začni nejprve s kartami jednoduššími a postupně přidávej složitější a tvoř nové a zajímavé kombinace.

 

Pokémoni

Jakožto trenér nejsi nazýván zbůhdarma, a tak ve svém balíčku musíš mít Pokémony, které budeš trénovat a zdokonalovat využívání jejich schopností. Podívejme se spolu jak taková karta vypadá a co ti může během hraní nabídnout.

Popisek Pokemona

Energie

Energie dávají tvým Pokémonům sílu útočit. Čím více energií máš přiřazeno ke svým Pokémonům, tím silnější útok mohou využívat. Jsou bezpodmínečnou součástí každého balíčku a měly by být stejného typu jako tví Pokémoni.

Popisek Energie

Trenéři

Trenéři aneb Trainer, Supporter a Stadium karty jsou kořením hry. Mají podstatný vliv na vývoj herní situace. Mohou významně podpořit schopnosti tvých Pokémonů a celkově zvrátit průběh duelu ve tvůj prospěch.

Teď jsi poznal jaké druhy karet v této sběratelské karetní hře jsou a víš jak využít hodnot na nich uvedených. Nic ti nebrání tedy vzít si svůj balíček, prohlédnout si ho a ujasnit si, která karta je která a přejít k další sekci.

Popisek Trenera

 
Nahoru