banner
banner
 
banner
 
 

Mega Evolution Specials

Opět čtyřdílná vedlejší série, jejímž smyslem je objasnit nové Mega evoluce. Hlavním hrdinou této série je Alain, pomocník a asistent profesora Sycamora z Kalosu. Alain putuje se svým Mega Chariazrdem X a má pouze jeden úkol – najít a porazit všechny Mega Pokémony! Na jeho cestě jej doprovází o malý otravný začínající trenér Mairin se svým Chespinem. Kde jsou odkazy na stažení, je to s CZ titulky, kde ke shlédnutí, tak je to AJ dabing.

 

První díl je představením Alaina a jeho úkolu. Smyslem je poznat co nejvíce informací o Mega Pokémonech, o kterých se toho ví zatím velmi málo. Cestou se k němu přidá Mairin. Alain získává neznámý Key Stone. Postupně bojuje proti Astrid s Mega Absolem, Removi s Mega Garchompem a na závěr také proti Sieboldovi z elitní čtyřky, který proti němu použije svého Mega Blastoise! Jak se Alainovi povede?

Ke stažení: ZDE

 

Ve druhém dílu se Alain a Mairin dostanou do oblasti Hoenn, kde narazí na místního šampiona – Stevena, který vlastní Shiny Mega Metagrosse! Souboj mezi Alainem a Stevenem je přerušen Lysandrem, bossem teamu Flare, který má své úmysly, proč studuje Mega evoluce. Pohled do Alainovy minulosti nám ukazuje, že se s Lysandrem zná a právě od něj dostal kámen na Mega evoluci pro jeho Charizarda. Všichni tři – Alain, Steven a Lysandre, jsou napadeni Rayquazou, které se také Mega evolvuje!  Krom Alainova Mega Charizarda se zde objeví Stevenům Mega Metagross!

Ke shlédnutí: ZDE

 

Ve třetím díl se Alain spolu s Mairin a také Stevenem vydává do Rustboro City, kde se musejí utkat s Primal Groudonem a Primal Kyogrem! Do toho všeho zasáhne Mega Rayquaza, aby tyto Pokémony uklidnila a urovnala jejich spor. Je to velmi dlouhý a těžký boj. Lysandremu se podaří získat to, po čem toužil – legendární Giant Rock. Sycamore se dozvídá, že Alain také má Mega Pokémona. Alain se odděluje od Mairin, aby putoval spolu s Lysandrem, aby se z něj stal lepší trenér. Mairin se vrací zpět do Kalosu. Krom Mega Charizarda a Metagrosse se zde objeví i Sycamorův Garchomp a Lysandrův Pyroar – a samozřejmě legendární Pokémoni!

Ke shlédnutí: ZDE

 

Ve čtvrtém díle se Alain setká opět s Mairin během velké události, kdy Alain bojuje proti Malvě, člence Elity 4. Podaří se mu ji porazit? Do toho Mairnův Chespin narazí na Zygarde Core v Lysandreho laboratoři, kterého se pokusí zachránit – nicméně neúspěšně a Chespin je ošklivě zraněn a zachrání ho právě Alain. A jaký je tedy smysl Mega evolucí? V čem to vše tkví? Není to žádná nadpřirozená síla – pouze velmi silné pouto mezi Pokémonem a jeho trenérem …

Ke shlédnutí: ZDE

 

 
Nahoru