banner
banner
 
banner
 
 

Pokémon Origins

Pokémon Origins je příběh inspirovaný hrami Red & Green a původní mangou. Vypráví se zde příběh Reda a jeho rivala Blue. Ve čtyřech dílech je zde popsána Redova cesta a také představení Mega Pokémonů. Vše je možné stáhnout s CZ titulky.


V 1. díle se nám ukazuje, jak se Red a Blue vydali na svou cestu a dali si cíl – chytit je všechny! Red si na svou cestu vybral Charmandera, Blue zase Squirtla. Red postupně chytá své Pokémony, bojuje proti jiným trenérům – i proti Blue, a dokonce se snaží získat i odznaky – vyzve svého prvního gym leadera – Brocka!

Ke stažení: ZDE


2. díl začíná tím, že si Red pořídí Magikarpa od obchodníka – velmi nevýhodná koupě! Poprvé také naráží na Rakeťáky, získává další odznaky od Misty a Lt. Surge. Jeho Pokémoni se stávají silnějšími, až se někteří z nich vyvinou – např. Charmeleon. Zastaví se také v Pokémoní věži, kde narazí na ducha Marowaka a dokáže zachránit Mr. Fujiho, od kterého získá Poké Flute a také zvláštní kameny …

Ke stažení: ZDE


3. díl začíná tím, že Red získá čtvrtý odznak od Eriky, dále také porazí Kogu, Sabrinu i Blaina! Mezi tím získá nové Pokémony, jako Snorlaxe či Laprase, a někteří z jeho Pokémonů se vyvinou – např. Charizard! Blue je oproti němu napřed, protože získal všech osm odznaků – a on pouze sedm, proto na něj čeká sám Giovani

Ke stažení: ZDE


4. a poslední díl je vážně suprový! Red přijíždí do místní ligy, kde se pokusí stát se místním šampionem! Ukáže se, že má nové Pokémony. Velké překvapení je, když zjistí, že Blue se sám stal již šampionem – takže jej musí ještě jednou porazit, aby se stal sám tím nejlepším trenérem! Poté se ukáže, že se mu podařilo chytit 149 Pokémonů – vč. legendárního Articuna, Zapdose a Moltrese! Ale zbývá ještě jeden – sám Mewtwo! Proto se vydává do Cerulean Cave, kde se má Mewtwo ukrývat. Během souboje zjistí, že kameny, které získal od Mr. Fujiho, jsou Key Stones a jeho Charizard se poprvé vyvine do Mega Charizarda X, se kterým se mu podaří Mewtwoa chytit. Red je velmi šťastný – ale zjišťuje, že mu ještě jeden Pokémon chybí …. a tím je Mew!

Ke stažení: ZDE

 
Nahoru