banner
banner
 
banner
 
 

Speciální filmy

Jedná se o vedlejší filmy, které se od hlavních liší hlavně tím, že byly určeny přímo pro televizi a nebyly nikdy v kinech, jako hlavní filmy. Nebudeme to více rozbírat a podíváme se rovnou na jednotlivé filmy!


Pokémon: Mewtwo se vrací! (CZ titulky)

Tento film přímo navazuje na první film Pokémon: Mewtwo vrací úder. Na konci tohoto filmu vidíme, jak Mewtwo, Mew a ostatní klony Pokémonů odcházejí z Nového ostrova, kde měl Mewtwo své sídlo. Film Mewtwo se vrací pokračuje v Mewtwoově příběhu, který se přesunul do oblasti Johto, konkrétněji do Mount Quena, kde se spolu s ostatními Pokémony schovává před zbytkem světa. Často si pomáhá i sněhovými bouřemi, aby učinil hory nepřístupnými. Nicméně Giovanni do Mewtwoa investoval mnoho peněz a má s ním své plány – a kdyby se hned vzdal, nikdy by se nestal bossem Rakeťáků. Pomocí satelitů se mu podařilo Mewtwoa najít i v jeho úkrytu hluboko v horách a chce jej získat zpět! Samozřejmě se zde objeví i Ash, který pomůže Mewtwoovi zvítězit. Co bude následovat? Pokud to chceš zjistit, koukni se na tento film!

Klíčové postavy: Ash, Misty, Brock, Jassie, James, Giovanni

Klíčoví Pokémoni: Pikachu, Meowth, Bulbasaur, Chikorita, Persian, Mewtwo

Ke stažení zde: ZDE


Pokémon: Pověst o hromu! (CZ titulky)

Všichni si pamatujeme, že ve 3. filmu se objevil Entei a ve 4. Suicune. Ale Raikou se sám nikde neobjevil! Právě jemu je věnován tento vedlejší film. Vypráví nám příběh třech trenérů – Jimmyho, Mariny a Vincenta, kteří narazí na Rakeťáky – Attilu a Huna, kteří se snaží chytit legendárního Pokémona Raikoua. A je pouze na Jimmym a jeho kamarádech, aby Raikoua zachránili! Tento film je rozdělen do tří částí.

Klíčové postavy: Jimmy, Marina, Vincent, Attila, Hun, Professor Elm

Klíčoví Pokémoni: Typlosion, Meganium, Alakazam, Beedrill, Misdreavus, Steelix, Skarmory, Raikou

1. část ke shlédnutí zde: ZDE

1. část ke stažení zde: ZDE

2. část ke shlédnutí zde: ZDE

2. část ke stažení zde: ZDE

3. část ke shlédnutí zde: ZDE

3. část ke stažení zde: ZDE


Pokémon: Pán pokémonních fantomů! (AJ dabing)

Ash, Misty a profesor Oak dostanou pozvání od Dr. Yunga, který ve svém dopise píše, že dokázal vytvořit stroj na tvorbu Pokémonů. Ve chvíli, kdy Ash, Misty a Oak dorazí k Dr. Yungovi, tak je doktor unesen záhadným cizincem, který sám chce využít tento stroj na tvorbu nejsilnějších Pokémonů bez slabin. Do toho se zde objeví mystický Mew! Jak to vše dopadne? Kdo je tím záhadným cizincem? A co ti vytvoření Pokémoni? Pro více informací se koukni na tento film!

Klíčové postavy: Ash, Misty, Brock, May, Max, Jassie, James, profesor Oak, Dr. Yung

Klíčoví Pokémoni: Pikachu, Corpis, Gyarados, Combusken, Dragonite, Mew, Mewtwo, Zapdos, Articuno, Entei

Ke shlédnutí zde: ZDE

 
Nahoru