banner
banner
 
banner
 
banner
 
 

CO KOUPIT

 

BOOSTER
 
Boostery obsahují 10 náhodně namíchaných karet z dané edice, které mohou přinést zcela nové možnosti v budování balíčku i strategií.
Obsah balení: 10 náhodně namíchaných karet
BATTLE DECK
 
Nejlepší volba jak s Pokémony začít! V balení najdete vše co je k hraní Pokémon karetní hry potřeba. Balíček o 60 kartách, který je připraven ihned k hraní vám začátky více než usnadní.
Obsah balení: 1 připravený balíček k okamžitému hraní (60karet), každý balíček obsahuje speciální kartu vybraného Pokémona, 1x velkou metalickou minci, 1x krabičku na karty, 1x rychlý návod v EN, 1x podložku, 3x referenční karty,  žetony zranění
3 BLISTER BOOSTER
 
Sada se 3 boostery a speciální mincí!
Obsah balení: 3x booster (každý obsahuje 10 náhodných karet), 1x foilová karta, 1x mince
CHECKLANE A PREMIUM CHECKLANE BLISTER
 
Sady s boosterem, speciální mincí a foilovou kartou či evoluční linií!
Obsah balení: 1x booster, 1x mince a 1x foilová karta nebo 1x evoluční línie složená ze 3 karet
MINI ALBUM
 
Booster a album v grafice dané sady, které pojme až 60 karet!
Obsah balení: 1x booster, 1x album
ELITE TRAINER BOX
 
Ultimátní obří sada, která je snem každého trenéra Pokémonů!!
Obsah balení: 8x booster, 65x obal na karty, 45x karty energie, 1x anglický průvodce, 1x anglický návod, 6x kostka, 1x flipcoin, 2x žeton kondice, 1x krabičky pro uschování všech komponentů
SPECIÁLNÍ DÁRKOVÉ SADY
 
Tyto sady většinou nabízí exkluzivní karty a boostery v nejruznějších variantách! Dalo by se říct, že jsou to takové kompilace s většími či menšími bonusy. Většinou se liší pouze množstvím produktů, které obsahují a případným dárkem "navíc".
PŘÍSLUŠENSTVÍ
 
Aby se karty cítily jako v bavlnce, je pro ně připraveno spoustu obalů alb a krabiček. S každou novou edicí vychází i nové alba velikosti A4 a A5. 
TINKY - KRABIČKY
 
Plechové i plastové krabičky s krásnou grafikou v různých variantách. Mohou obsahovat pouze boostery, ale i mince či speciální karty.

 

 
Nahoru