banner
banner
 
banner
 
banner
 
 

Pokémon Detective Pikachu

Pokémon Detective Pikachu je zcela unikátní film, který je první svého druhu. Jedná se totiž o první hraný film (se skutečnými herci), který je zasazen do reálného světa (natáčení probíhá v Londýně ve Velké Británii). Pokémoni jsou v tomto filmu vytvořeni počítačově pomocí CGI animace.

Tento film se točí kolem dvou postav – první z nich je samozřejmě Detective Pikachu, který má svůj prapůvod ve hře Detective Pikachu na Nintendo 3DS. Druhou postavou je Tim Goodman, 21letý mladík, kterému se za podivných okolností ztratí jeho otec Harry – a Tim se rozhodne, že se jej pokusí najít. V tom se setká s Detective Pikachu, který byl parťákem jeho otce (neboť Harry pracoval jako soukromé očko). Jejich následné sblížení nepůjde zcela hladce – např. i díky tomu, že Tim jako jediný Detective Pikachuovi rozumí - nicméně po krátké době se sblíží a chtějí naplnit svůj cíl. Během svého hledání se pohybují v moderním, neonově osvíceném městě Ryme City, ve kterém lidé a Pokémoni žijí bod po boku a relativně v míru – a nebo ne? Dokáže to, co Detective Pikachu a Tim najdou v podsvětí Ryme City, otřást samotnými základy vztahu lidí a Pokémonů a bude to stačit na to, aby se nadobro zpřetrhalo soužití mezi nimi? To a ještě více se dozvíme v tomto filmu!

Tento film, který je vyvíjen pod záštitou společnosti Legendary Entertainment a bude distribuován světoznámou společností Warner Brothers, se do kin v USA dostane 10. května 2019. Doufáme, že se to do našich kin dostane také v květnu. Postavu Tima Goodmana ztvární Justice Smith, mladý americký herec, kterého jsme mohli vidět např. ve filmu Jurský svět: Zánik říše. Detective Pikachu v angličtině namluvil dobře známý herec Ryan Reynolds, kterého známe z filmů Deadpool, Méďa nebo Hele kámo, kdo tu vaří? Režisérem tohoto filmu je Rob Letterman, režisér několika amerických filmů, např. Gulliverovy cesty. Tento film tedy není oproti klasickým filmů (kterých je v současné době 21) původem z Japonska, ale z USA, což mu dodá svůj ráz.

 

Na závěr můžeme dodat, že se na tento film velice těšíme a rozhodně do něj půjdeme do kina. Doporučujeme nás sledovat i na Facebooku, kde budeme zveřejňovat veškeré novinky týkající se tohoto filmu (mimo jiné).

 

Trailer #1 s CZ titulky

Trailer #2 v AJ 

 
Nahoru