banner
banner
 
banner
 
banner
 
 

Karty

 

ZDRAVÍME TĚ, TRENÉRE POKÉMONŮ!

Rozhodl jsi se vyzkoušet své schopnosti, zlepšit dovednosti a rozšířit znalosti o světě Pokémonů. Vítáme tě v části těchto stránek, která se věnuje karetní hře. Ta si zakládá na příběhu o Ashovi a jeho kamarádech a představuje nový karetní systém soubojů mezi jednotlivými trenéry a jejich Pokémony. TrenérkaStaneš se jedním z nich a budeš moci sestavit svůj vlastní balíček, se kterým se utkáš v duelu se svými kamarády. Tak neváhej a rozšiřuj své znalosti, zlepšuj dovednosti a vyzkoušej své schopnosti v této unikátní hře!

Alakazam

 S karetní hrou Pokémon budeš moci stejně jako Ash trénovat své Pokémony ve svém balíčku a sestavovat ho tak, aby byl co nejlepší. Prozkoumej tento kouzelný přátelský svět plný jak roztomilých malých tvorečků, tak vyspělých a hrdých Pokémonů. Přizvi své kamarády a společně se bavte při probírání novinek, které vám přináší každý čtvrtrok nová sada s unikátními herními prvky a obrázky jako vystřiženými ze seriálu, filmu či interaktivní elektronické hry.

 

 

Dej svému okolí znát, že tvé schopnosti jsou ty nejlepší a tvůj balíček dokáže více než si ostatní myslí! Pobav se s kamarády nad překlady jak vtipných hlášek ze seriálů, tak zajímavými útoky a schopnostmi tvých nových Pokémonů. Nauč se kombinovat karty, založ si sbírku a posbírej je všechny! Staň se jedním ze slavných trenérů Pokémonu!

 

                     Karty

 
Nahoru