banner
banner
 
banner
 
banner
 
 

Jak začít hrát?

Kde si mohu tuto hru stáhnout?

Pokémon GO je možné stáhnout zdarma klasicky v AppStore a Google Play. Dej si pozor na podvodné hry, které vypadají podobně! Pokémon GO je pouze jedna.

Jaké jsou technické požadavky?

Jedná se o relativně složitou hru, takže tvůj telefon musí splňovat následující požadavky, aby sis mohl hru zahrát.

Android – verze 4.4 a výše, silné připojení k internetu (3G, 4G, Wifi), GPS

iOS – iPhone 5 a novější, iOS 8 a vyšší, silné připojení k internetu a GSP

Mnoha hráčům se stává, že nemohou chytat Pokémony přes kameru (aby viděli skutečné ulice). To je způsobeno tím, že daný telefon nemá gyroskop. Toto nelze nijak vyřešit, jedině zakoupením nového telefonu.

Nezapomínej na to, že musíš být celou dobu připojený k internetu. Kde to jde, využívej Wifi, jinak musíš mít data. Pozor také na velkou spotřebu baterky! Musíš si hlídat zbylou výdrž tvého telefonu a pokud chodíš na delší túry, doporučujeme využít PowerBanku.

Jak začít hrát?

Po úspěšném stažení a nainstalování hry hru zapni. Nejsnazší cesta pro přihlášení je přes Google účet, který máš podle svého Gmailu. Na začátku si musíš vytvořit svého hrdinu – zadat mu přezdívku, oblečení a podobné detaily. Upozorňujeme, že následně není možná změna tohoto nastavení.

Jakého prvního Pokémona si vybrat?

Po vytvoření tvého účtu se objeví profesor Oak a nabídne ti na výběr ze tří Pokémonů – Charmandera, Bulbasaura a Squirtla. Jednoho z nich si vyber a to bude tvůj parťák po celou dobu hry. Ale pozor, můžeš získat i Pikachua – a to tak, že profesora 4x odmítneš! Nyní je na tobě, který z těchto 4 Pokémonů se ti bude líbit nejvíce! Nyní se ocitáš na mapě a můžeš začít chytat Pokémony!

 
Nahoru