banner
banner
 
banner
 
banner
 
 

Pokémon GO novinky - Pokémon GO Fest, Safari Zone, Legendární Pokémoni

Legendární Pokémoni? Pokémon GO Fest v Chicagu? Pokémo GO Safari Zone? To vše se v poslední době objevilo kolem hry Pokémon GO, tak se pojďme podívat na všechny novinky v této hře!

Každý jistě ví, že je to již rok, co si hráči mohou zahrát Pokémon GO. To si samozřejmě uvědomili i vývojáři této hry a tak se rozhodli, že pro hráče připraví pořádnou událost, kterou by oslavili roční výročí. Proto nám byl, i když na poslední chvíli, představen Pokémon GO Fest.

Pokémon GO Fest se konal v Chicagu v USA. Dalo by se říci, že tato událost byla rozdělena do tří fází. V první fázi (u nás večer) bylo zapotřebí pochytat co nejvíce Pokémonů bylo možné. Do toho se mohli (a také měli) zapojit hráči z celého světa. Během tohoto chytání se dostávaly různé bonusy. Pokud se totiž podařilo hráčům chytit dostatek Pokémonů, tak nastala druhá fáze – a tou bylo (nyní jen v Chicagu) porazit legendárního Pokémona! Kdyby bylo chyceno méně Pokémonů, došlo by pouze k prodloužení první fáze, což ale naštěstí nebylo. Objevila se zde Lugia a naštěstí se to hráčům v Chicagu podařilo. A díky tomuto úspěchu se rozjela třetí fáze – a tou je chytání legendárních Pokémonů po celém světě! K chycení jsou Lugia (jakožto poražený Pokémon) a také Articuno (díky teamu Mystic, který dokázal během Pokémon GO Fest pochytat nejvíce Pokémonů ze všech!). Tito Pokémoni jsou k chycení na raidech, ale jedná o level 5 raidy, které je velmi těžké zdolat a je zapotřebí mnoho hráčů. Ale pozor, možnost chytat legendární Pokémony je pouze ve dnech 23.-24. července, což je neděle a pondělí! Takže přejeme hodně štěstí, obvolej všechny kamarády a chyť si legendárního Pokémona! Naše doporučení, které Pokémony si vzít na tyto legendární Pokémony (a to jak na Lugii, tak i Articuna), je následující: Golem (útoky Rock Throw a  Stone Edge), Tyranitar (útoky Bite a Stone Edge) a Omastar (útoky Rock Throw a Rock Slide). Oba dva legendární Pokémoni jsou létající typ, tedy mají slabost na Rock útoky, takže tito Pokémoni jsou nejlepší volbou. Poté lze samozřejmě zvolit i Pokémony útočící na druhou slabost – proti Articunovi tedy ohnivého Flareona nebo Arcanine, proti Lugii tedy elektrického Jolteona nebo Magnetona. Nyní ti už nic nebrání v chytání! :)

Aby to nebylo vše, Niantic si pro nás připravil i Pokémon GO Safari Zone. Jedná se o regionální událost, která se, bohudík, bude konat u nás (v Evropě je pouze sedm států, kde se to koná, a my jsme jeden z nich!), a to konkrétněji v Praze v Obchodním centru Černý Most. Právě zde, v OC Černý Most, proběhne 5. srpna Safari Zone. Co to pro nás znamená? Nejdůležitějším bodem je to, že bude možné chytit regionální Pokémony, kteří zde nejsou běžně k chycení – Corsola (Tropický pás), Tauros (Severní Amerika), Heracross (Jižní Amerika), Farfetch‘d (Asie) a Kangaskhan (Austrálie). Zatím není oficiální informace, o které Pokémony se bude přesně jednat – jestli to budou úplně všichni nebo jestli to bude jen např. Kangaskhan ukázaný o obrázku. Dále by se měli častěji spawnovat méně běžní Pokémoni, jako např. Mareep. Dalším, velmi důležitým bodem, bude i to, že se na tomto místě uskuteční několik raidů – a nebude se jednat o klasické raidy, ale mělo by dojít k obměnám Pokémonů, takže jsou spekulace, že by se zde mohl objevit raid na Dragonita nebo na Blissey – což neodmítne nikdo!

Pokémon GO Safari Zone bude u nás největší událost, která kdy zatím byla. Sejdou se zde stovky a stovky hráčů, budou se chytat vzácní Pokémoni, budou raidy na super Pokémony. Prostě událost, kterou si nemůžeš nechat ujít. Přemluv celou rodinu – mamku, tátu, bráchu, ségru, ev. další příbuzné, a určitě do Prahy 5. srpna vyrazte. Celá akce by měla trvat od rána až do večera, takže se neboj, že se zde budeš nudit. Takže co si z toho zapamatovat? PRAHA – 5.8. - OC ČERNÝ MOST – POKÉMON GO SAFARI ZONE! Samozřejmě si naplň batoh, ať máš dost Ballů, Berries a všeho ostatního. My se moc těšíme a doufáme, že se tam objevíš i ty! :)

Jan „Golem“ Forejt

 
Nahoru