banner
banner
 
banner
 
banner
 
 

Golisopod / Garbodor

Golisopod-GX ze sady Burning Shadows je prostě a jednoduše velmi silný útočník. Jeho první útok, First Impression, dává za jednu travní energii 30 zranění, ale pokud byl na lavičce a dostal se do Aktivní pozice v tomto kole, tak dává navíc 90 zranění, tedy 120 zranění – za jednu energii a za podmínky, která se dá splnit veeeeelmi snadno (ústupem na lavičku pomocí Float Stone nebo Guzmy za jiného Golisopoda). Jeho další útok už v porovnání s prvním útokem tak silný není, nicméně jeho Crossing Cut GX se využít dá. Tento balíček je dále doplněn o Garbotoxinové Garbodory, protože tento balíček (konkrétněji Golisopod-GX) nevyužívá žádnou schopnost, proto jsou zde Gardobodoři vhodní. Některé balíčky, když už hrají malé Trubbishe, využívají i jednoho  Trashalanche Garbodora, protože jeho útok dokáže být velmi ničivý – tak proč jej do balíčku nezařadit. V tom případě je ale nutné některé travní energie nahradit Rainbow energiemi.

Součástí balíčku je samozřejmě i Tapu Lele-GX a popř. I jeden promový Tapu Koko. Některé balíčky využívají i jednoho Tapu Fini-GX ze sady Burning Shadows, který pomocí svého Tapu Storm GX dokáže soupeři zhatit plány při hodně nabitém Pokémonovi.

Golisopodi jsou relativně snadným balíčkem na hraní, jsou velmi agresivní a rychlí. Nepotřebují složitý set-up a mnoho pomocných Pokémonů, kteří by jim pomohli se rozjet – prostě tam od druhého kola sázíme útoky za jednu energii po 120 zraněních!

Na obrázku vidíš balíček o Marca Lutze z Německa, který s tímto balíčkem vyhrál Regionals v Brémách.

 
Nahoru