banner
banner
 
banner
 
banner
 
 

Jak bránit Gym + odměny

Jak se dozvím o útoku na svůj Gym a jak jej budu bránit?

Když někdo útočí na Gym, který ovládáš, tak se to nijak nedozvíš. Tvůj Pokémon brání Gym automaticky. Když to tvůj Pokémon ustojí, tak je to dobře. Ale co když prohraje a tvůj Gym padne? Pak je na tobě, jak si kontroluješ svůj Pokedex. Máš dva způsoby, jak zjistit, jestli tvůj Pokémon stále brání Gym nebo byl vyřazen – v Pokédexu mu stále svítí logo tvého teamu (to znamená, že brání Gym) nebo pokud v inventáři, když klikneš na Revive, se ti tento Pokémon zde neobjeví (není možné jej oživit – boj vyhrál). A doporučujeme si hlídat, jestli Gymy stále ovládáš nebo ne.

Jaká je odměna za kontrolování Gymu?

Mít Pokémony v Gymu musí mít samozřejmě nějaký přínos pro hráče. Odměny si hráč může vybrat jednou za 21 hodin. Uděláš to pomocí tlačítka Collect Now ve svém profilu. Když na to zapomeneš, tvoje chyba. Je tedy dobré k Gymu chodit každý den a vybírat si odměny. A cože je odměnou? PokéCoin! O nich se více dozvíš níže.

Co jsou to PokéCoins?

PokéCoins, neboli Poké mince, jsou platidlo v této hře. Poké Coins se dají získat dvěma způsoby – buď koupením za reálné peníze, nebo jako odměnu za kontrolování Gymu. Za tyto mince si poté kupuješ potřebné věci (předměty) – jako jsou Poké Bally, Incense, Lucky Egg, Lure Modul, dodatečné inkubátory aj.

 
Nahoru