banner
banner
 
banner
 
banner
 
 

Karty

 

ZDRAVÍME TĚ, TRENÉRE POKÉMONŮ!

Rozhodl jsi se vyzkoušet své schopnosti, zlepšit dovednosti a rozšířit znalosti o světě Pokémonů. Vítáme tě v části těchto stránek, která se věnuje karetní hře. Ta si zakládá na příběhu o Ashovi a jeho kamarádech a představuje nový karetní systém soubojů mezi jednotlivými trenéry a jejich Pokémony.

Staneš se jedním z nich a budeš moci sestavit svůj vlastní balíček, se kterým se utkáš v duelu se svými kamarády. Tak neváhej a rozšiřuj své znalosti, zlepšuj dovednosti a vyzkoušej své schopnosti v této unikátní hře!

 S karetní hrou Pokémon budeš moci stejně jako Ash trénovat své Pokémony ve svém balíčku a sestavovat ho tak, aby byl co nejlepší. Prozkoumej tento kouzelný přátelský svět plný jak roztomilých malých tvorečků, tak vyspělých a hrdých Pokémonů. Přizvi své kamarády a společně se bavte při probírání novinek, které vám přináší každý čtvrtrok nová sada s unikátními herními prvky a obrázky jako vystřiženými ze seriálu, filmu či interaktivní elektronické hry.

Dej svému okolí znát, že tvé schopnosti jsou ty nejlepší a tvůj balíček dokáže více než si ostatní myslí! Pobav se s kamarády nad překlady jak vtipných hlášek ze seriálů, tak zajímavými útoky a schopnostmi tvých nových Pokémonů. Nauč se kombinovat karty, založ si sbírku a posbírej je všechny! Staň se jedním ze slavných trenérů Pokémonu!     

 

Jak ses již určitě dozvěděl, můžeš vyzkoušet sám své dovednosti, či si pořídit balíček již sestavený. To, co ale každý pořádný trenér musí bezpodmínečně znát, jsou jednotlivé druhy karet, které v této hře najdeš.

Podívejme se tedy spolu na základní rozdělení a typy karet, tak aby jsi poznal, jaké karty se používají a projdeme si i jednotlivé typy Pokémonů.

Sám brzy poznáš, že tento karetní svět dokáže nabídnout jak jednoduché karty, tak karty se složitým výkladem. Začni nejprve s kartami jednoduššími a postupně přidávej složitější a tvoř nové a zajímavé kombinace.

 
Nahoru