banner
banner
 
banner
 
banner
 
 

Neuvěřitelné novinky ve světě Pokémonů!

Pokémon Movie 22: Mewtwo Strikes Back - Evolution

Všem správným fanouškům jistě přijde název tohoto filmu velice povědomý – ano, úplně první film Pokémon se jmenoval Mewtwo Strikes Back (v češtině Mewtwo vrací úder). První film je naprosto legendární a většina fanoušků na něj nedá dopustit (i když je celkem znát stáří filmu oproti těm nejnovějším, furt je to legenda). Tvůrci Pokémon filmů jsou si toho plně vědomi a proto se rozhodli, že tento legendární film oživí – připraví tedy remake do nejnovější animace. Bude se jednat o zcela první Pokémon film, který bude animován pomocí techniky CGI – v samotném filmu se budou Pokémoni i lidé jevit jako ve 3D.

Zatím bohužel nevíme moc podrobností o tomto filmu, avšak je jasné, že bude sledovat děj prvního originálního filmu – avšak jestli bude zcela totožný nebo bude mít mírné odchylky, není možné zatím určit. Tento film vyjde v Japonsku v červenci 2019, zatím není známo, kdy se dočkáme amerického dabingu. Nicméně první trailer, který před pár dny byl odvysílán, vypadá naprosto suprově – no posuď sám!

Trailer v JPN s AJ titulky

 

8. generace Pokémonů – Sword & Shield, oblast Galar

Ano, je to tak. Před pár dny byly zveřejněny první informace o nadcházející generaci Pokémonů, tedy již v pořadí osmé. Tato informace byla zveřejněna v rámci prezentace Nintendo Direct od samotného prezidenta společnosti The Pokémon Company, Tsunekazua Ishihary. Tato prezentace se konala ku příležitosti 23. výročí Pokémonů.

Na konci tohoto roku se totiž dočkáme dvou nových her – Pokémon Sword & Shield, ve kterých se objeví právě noví Pokémoni z 8. generace. Zatím se přesně neví, kdy to bude, nicméně se odhaduje, že se na tyto nové hry můžeme těšit v listopadu roku 2019. Tyto hry bude možné hrát na konzolích Nintendo Switch.

Celý příběh se bude dít v oblasti zvané Galar, což je velice rozsáhlá oblast, která skýtá jak super moderní města, tak i poklidný venkov, husté lesy a na severu zasněžené hory – to vše čeká hráče her Sword & Shield. Osobně velice oceňujme přidání herních detailů moderního města, které v minulých hrách nebyly (ano, byla zda města, ale rozhodně tak moderní, viz trailer níže). Úkolem hráče bude, ostatně jako v předchozích hrách, procestovat celou tuto oblast, nachytat co nejlepší Pokémony, porazit všechny Gym Leadery v Galaru a na konci se postavit pro Elitě 4. Všechny oblasti se svým vzhledem podobaly nějakému světadílu nebo zemi – oblast Galar je inspirována Velkou Británií.

Samozřejmě všechny nejvíce zajímá – na jaké nové Pokémony se v Galaru můžeme těšit? Zatím nám byli představeni pouze tři – jedná se o startéry, ze kterých si bude hráč na začátku hry vybírat. Představujeme tedy travního Pokémona Grookey, ohnivého Scorbunny a vodního Sobble. Na těchto startérech oceňujeme, že se drží klasické „zvířecí“ předlohy, podle nás opice, králíka a pulce. O těchto Pokémonech zatím více nevíme, nevíme, jaké budou mít útoky, jakou budou mít druhou podstatu, nic. Ale víme, že budou - což už teď vyvolává celkem bouřlivé debaty. Proto se ptáme i tebe – líbí se ti tito Pokémoni? Tvůj názor nám napiš na náš Facebook.

Můžeme tedy očekávat, že se v následujících týdnech postupně dočkáme odhalení nových a nových Pokémonů z 8. generace. Velice se na tuto oblast těšíme a už podle animace her Pokémon Sword & Shield je jisté, že se bude jednat o velice oblíbené hry. Máš doma Nintendo Switch a plánuješ si

 pořídit nové hry? Opět nám tvůj názor napiš na Facebook!

 

Ukázka z této hry 

 
Nahoru