banner
banner
 
banner
 
banner
 
 

Pokémon GO Safari Zone - PRAHA

Odložená událost Pokémon GO Safari Zone se bude konat v Praze v sobotu 7. října 2017! :)

O co se jedná?

 Pokémon GO Safari Zone je událost, během které se budou na vybraném místě – u nás je to obchodní centrum Černý Most v Praze, nacházet vzácní Pokémoni, kteří nejsou v našich končinách běžně k chycení. Je to tedy velké lákadlo pro všechny, kteří chtějí zkompletovat Pokédex a chytit je všechny! Opakujeme, že se tato událost koná 7. října 2017 v OC Černý Most.

centrum černý most

Jaké zde budou výhody?

- To nejdůležitější, co Safari Zone přináší, je možnost chytit si vzácné Pokémony, kteří se zde nedají běžně chytit (např. Kangaskhan) a nebo jsou vzácní sami o sobě (např. Larvitar nebo Chansey). Toto bude možné díky tomu, že na vybraném místě budou spuštěny speciální Lure moduly, které budou lákat právě tyto Pokémony. 

- Z PokéStopů bude možné vytočit i 2km unikátní vajíčka. Co za Pokémony se z nich může vyklubat, to zatím nevíme.

- Dalším lákadlem je i zvýšená šance na chycení Shiny Pikachu a Shiny Magikarp a také na Unowny.

- Každý účastník této události získá zlatou medaili jako upomínku na tento turnaj.

Co musím vše splnit, abych se mohl této události účasnit? 

Událost je naprosto super, ale cesta pro zapojení se je trochu složitější. Jako základ si bude hráč muset pořídit lístek, který je určen pouze na konkrétní osobu (nejsou přenositelné!). Pro získání tohoto lístku sleduj stránky OC Černý Most. Při vstupu do obchodního centra se tento lístek musí předložit ke kontrole – a to spolu s občankou (nebo jiným identifikačním průkazem s fotografií). Po této kontrole hráč obdrží QR kód (je tedy zapotřebí mít telefon s funkční kamerou). Poté bude zapotřebí tento QR kód naskenovat u příslušného Pokéstopu, který si hráč před tím rozklikne → tím způsobí, že právě jeho zařízení uvidí Pokémony ze speciálních Lure modulů.

Problémem zde je, že dané akce se samostatně mohou zúčastnit pouze osoby starší 13 let (jinak neprojde kontrolou). Mladší hráči budou muset být v doprovodu starší osoby. Toto nám přijde trochu zvláštní, kor když Pokémon GO hraje i hodně mladších hráčů. Na druhou stranu je pochopitelné, že nikdo nechce, aby se po obchodním centru proháněla banda dětí bez nikoho, kdo by je trochu ukáznil.

Účastníci této události se mohou těšit na Trainer Kit (zatím není známo, co bude obsahem tohoto Trainer Kitu) a také na speciální nabídky v jednotlivých obchodech obchodního centra.

 

Jak je tedy možné vidět, bude to naprosto super akce – vzácní Pokémoni, vajíčka, Shiny Pokémoni a mnoho dalších benefitů. Aby si hráči užili chytání nových Pokémonů, budou během této akce vypnuty boje o Gymy v daných obchodních centrech. Zatím nemáme komplexní informace, protože byly zveřejněny pouze základy. Více informací o tom, jak tato událost bude vypadat, se dozvíme po 16. září, kdy se budou konat první Safari Zone v Německu, Francii a Španělsku. Praha je v druhé vlně spolu s Kodaní a poslední, třetí vlna Safari Zone, se uskuteční 14. října v Švédsku a Nizozemí. Takž sleduj tuto stránku a náš Facebook, kde pravidelně přinášíme aktuální informace ze světa Pokémonů! :)

 
Nahoru