banner
banner
 
banner
 
banner
 
 

Pokémon GO - Speciální edice karetní hry

Je léto kámo a já všechny chytit mám! Vážně si neděláme legraci. Pokud jste oldschool sběratelem Pokémon kartiček a mezi vaše koníčky patří neustálé přerovnávání jednotlivých stránek v albu a nebo jste hráč mobilní hry Pokémon Go, tak byste měli zbystřit! Chystá se totiž dlouho očekávané spojení těchto dvou světů. Když před šesti lety vycházela hra na mobilní telefony s názvem Pokémon Go, tak snad neexistoval jediný chytrý telefon, který by ji alespoň na nějakou dobu neměl nainstalovanou. Lidé se shromažďovali ve skupinách po celém světě a společně vyráželi objevovat okolí ve snaze chytit je všechny.

 

A právě začátkem letošního léta je budete moct všechny také posbírat ve fyzické podobě na kartičkách ve výroční Pokémon Go edici! Na kartách bude vůbec poprvé vycházet celá řada postav ze hry Pokémon Go, které jsme v karetním světě zatím neměli možnost poznat.

Vůdci týmů Instinct, Mystic a Valor - Spark, Blanche a Candela dostanou svou speciální kolekci, kde budou v krásné FullArt podobě vyobrazení na promo kartách.

Všudypřítomné PokéStopy dostanou také vlastní kartu, která podle ostřílených hráčů bude patřit k jedné z nejsilnějších Stadium karet vůbec! Kromě toho si svou cestu do expanze najdou i další Itemy ze hry jako je třeba Egg Incubator nebo Lure Modul.


 

Obrázky starter Pokémonů - Bulbasaura, Charmandera a Squirtla jsou všechny moc roztomilé a Pokémoni na nich drží dárky, které se dají v Pokémon Go odesílat kamarádům. Můžeme tedy čekat nějaký zajímavý event do hry, který bude mít co dočinění s dárky?

Pikachu se samozřejmě nedrží pozadu a taky svému majitele nese dáreček. Dokonce má i útok s názvem Gift Delivery. Kromě něj vyjde také Pikachu, který má na svém obrázku kšiltovku s motivem Pokémon karet. A přesně takovou budeme mít už zanedlouho možnost nasadit na hlavu našemu avatarovi v Pokémon Go.
 


V edici vyjdou také jedni z nejsilnějších bijců Pokémon Go jako je například Mewtwo nebo Dragonite! Oba zde budou mít karty v podobě Pokémonů V a Vstar. Mewtwa V můžeme vidět na Time Square stejně jako v jednom z úplně prvních trailerů na Pokémon Go ze září 2015! Tomu se říká attention to detail! Určitě bude v sadě ukryta ještě celá řada dalších easter eggů, které budeme společně postupně objevovat.

   

 

Takže si to shrňme - Mewtwo a Dragonite Vstar, vedoucí týmů Instinct, Mystic a Valor v překrásné FullArt podobě, nádherné dárkové sety, silné trenérské karty vycházející ze hry na telefony a ještě mnoho a mnoho dalšího.

Co nám tedy chybí k dokonalosti? Hmm co třeba takový Charizard? Tak ten tu přátelé nebude pouze jeden! Sběratelé už se nemůžou dočkat Radiant Charizarda, který se bude blýskat na všechny strany a ukáže se nám dokonce ve své černé shiny podobě! Kromě Radiant Charizarda jsou oznámeni také Venusaur, Blastoise nebo Eevee! Zůstává tedy jediná otázka. Dorazí i Radiant Pikachu? Máme takové menší podezření, že se to bez něj neobejde.
 

Abyste měli možnost si Pokémon Go sadu užít naplno, tak se u příležitosti jejího vydání 2.7. koná Pokémon Fest – burza, výměna a turnaje v Pokémon TCG a Pokémon Go! Akce proběhne v hotelu Ilf v Praze v blízkosti metra Budějovická, tak se určitě přijďte podívat. Užijete si Pokémon den, podíváte se jak probíhají profesionální turnaje, můžete se případně rovnou i přihlásit, pokud si dostatečně věříte, vyměníte si pár karet a hlavně si budete moct odnést karty z nové Pokémon Go série!

Odkaz na facebookovou událost ZDE!

 

Tak jak to vidíte? Chytíte je všechny? A bude to na kartách nebo v telefonu?

 
Nahoru