banner
banner
 
banner
 
banner
 
 

Scarlet & Violet

Nová edice karetní hry plná novinek - Scarlet & Violet

Release 31. 3. 2023

Vydejte se na cestu do regionu Paldea! Seznamte se s Sprigatitem, Fuecoco a Quaxlym a prozkoumejte sílu legendárních Pokémonů Koraidona a Miraidona – Pokémonů „ex“.
Objevte i další Pokémony ex – včetně Arcanine a Gyaradose s oslnivým novým vzhledem. Spousta dalších Pokémonů se objeví na vzácných kartách s úžasnými ilustracemi!

A tešit se můžete i na zajímavé změny, které nám nové karty z edice Scarlet & Violet přinesou.

Nová sada obsahuje:

  • Více než 190 karet
  • Více než 10 zbrusu nových Pokémonů ex (vracející se herní mechanika)
  • Představení Tera Pokémonů ex s chladným krystalickým vzhledem
  • Více než 30 trenérských karet
  • Desítky karet Pokémonů a trenérů se speciálními ilustracemi

 

Karty u nové sady projdou několika změnami. Žluté okraje rámující karty budou minulostí a přejde se na stejný stříbrný okraje používané v Japonsku. Tato změna sjednocuje hru na globální úrovni.

Podkategorie karet trenérů (Supporter, Stadium atd.), která se aktuálně nachází v pravé horní části karet trenérů, se přesune do levé horní části karty, aby byla lépe viditelná v rukou hráčů.

S řadou Scarlet & Violet se mění i karty energie. Název Energie bude nyní uveden v horní části karty spolu s novým štítkem podtypu Energie. Symbol energie se nyní objeví na kartě vpravo dole. Díky této změně je pro každého hráče jasnější množství a typ energie připojené ke každému Pokémonovi. A poslední změnou bude, že symboly expanze budou nyní nahrazeny kódy vlevo dole na každé kartě.

Nová řada nabídne ještě jednu novinku! Každý booster bude obsahovat tři garantované foilové karty (všechny karty s raritou „Vzácné“ nebo vyšší budou nyní foilové) a například Elite Trainer Box bude obsahovat další booster pack a full-art promo kartu.

 
Nahoru