banner
banner
 
banner
 
banner
 
 

Scarlet & Violet—Paldea Evolved

Nová edice karetní hry Pokémon Scarlet & Violet—Paldea Evolved vychází 9. 6. 2023


 

Scarlet & Violet—Paldea Evolved představí více Pokémonů ex, kteří mají vysoké HP a silné útoky a schopnosti, ale při vyřazení z boje hráč ztrácí dvě karty odměn.

Energie se rozpíná, objevují se nové síly a odhalují nebezpečné legendy! Pokémoni, kteří uvedli první edici Scarlet & Violet se vyvinuli a na scénu vstupuje Meowscarada ex, Skeledirge ex a Quaquaval ex s okouzlující magií, písněmi a tancem.

Mezitím Forretress, Slowking a Dedenne září jako Pokémoni ex typu Tera a Chien-Pao ex, Ting-Lu ex a další přinášejí děsivou sílu, která vyžaduje pořádnou odvahu k ovládání. Dokonce i Pikachu se přidá na večírek Pokémonů ex!

Edice Scarlet & Violet—Paldea Evolved obsahuje:

  • 15 Pokémonů ex a 3 Pokémony ex typu Tera
  • 36 Rare Pokémonů s ilustracemi
  • 18 Ultra rare Pokémonů ex a 8 Ultra rare karet Supporterů
  • 15 Pokémonů s vzácnými ilustracemi a podpůrnými kartami
  • 9 extrémně vzácných zlatě vyražených karet, které mohou obsahovat Pokémony ex, trenéry a karty energie

Abychom vás navnadili, pojďme se podívat na několik karet, které se skrývají v Scarlet & Violet—Paldea Evolved.
 

Tinkatuff

Tinkatuff je stejně tvrdý jako roztomilý! Ilustrátorka Tika Matsuno zobrazuje Tinkatuffa, jak buší do plechu hluboko v jeskyni plné jasných a barevných krystalů. Rychlý pohled na zbytek scény ukazuje kovovou trubku, nosník a další zdroje pro Tinkatuffovo dovádění při výrobě nástrojů. Vypadá to, že to nebude dlouho trvat, než tento Tinkatuff dokončí kování svého dalšího kladiva.
Baxcalibur

Ilustrátor Tomokazu Komiya vytváří další ohromující scénu – tentokrát s Baxcaliburem v centru dění. Baxcalibur se převrátí a použije Glaive Rush, svůj typický tah z videoher Pokémon, ke kácení stromu ve svém zasněženém horském prostředí. Podívejte se do levého horního rohu uměleckého díla a uvidíte člověka, který se strachem dívá z okna svého domova!
Chi-Yu ex

Chi-Yu je jedním ze čtyř Treasures of Ruin Pokémonů, který debutuje jako silný Pokémon ex. Tento Pokémon prorazí rámem karty a temné plameny pohltí kresbu i okraje. Za jednu Ohnivou energii můžete soupeře pěkně spálit! S útokem Jealously Singe odhodíte 2 vrchní karty z jeho balíčku. Pokud chcete v bitvě rozpoutat divoký požár, můžete použít útok Flame Surge za dvě Ohnivé energie, abyste způsobili 100 demage a poté připojili Ohnivou energii z vašeho balíčku ke 3 svým Pokémonům na lavičce.
Giacomo

Giacomo je zkušený trenér a šéf Team Star's Dark crew, ale je také DJ s vášní pro hudbu. Ilustrátor KIYOTAKA OSHIYAMA nabízí publiku okno do jedné z Giacomových pre-show aktivit a ukazuje zvýšenou perspektivu z trámů, zatímco si prohlíží své poznámky a žvýká něco, co vypadá jako hot dog. Tato karta není jen o uměleckém díle, Giacomo vedle toho také umís odhodit speciální energii z každého soupeřova Pokémona!
Reversal Energy

Je čas obrátit karty na soupeře! Tato karta Special Energy se nápadně podobá Scramble Energy z rozšíření EX Deoxys vydaného v roce 2005 a její síla zůstává nadčasová. Pokud vám zbývá více karet odměn než vašemu soupeři – a pokud je Reversal Energy připojena k Evolution Pokémonovi bez Rule Boxu – tato karta poskytuje 3 od každého typu energie najednou. Zkuste tuto kartu spárovat s Evolution Pokémony, kteří mají silné, ale drahé útoky, jako je Cetitan z rozšíření Scarlet & Violet!

 

 
Nahoru